PIC/ru.png

A. Saharova iela 8, Rīga

Bezmaksas autostāvvieta!

Darba laiks:

Pir. - Pt.: ar 9-00 līdz 20-00
+371 29 730 108
Masāža


 Masāža  jau kopš senseniem laikiem pazīstama kā efektīvs līdzeklis lai atslābinātu ķermeni, mazinātu sāpes, likvidētu muskuļu spriedzi un uzlabotu asinsriti. Vienlaikus tā sekmē ādas elpošanu, pastiprina tauku un sviedru dziedzeru darbību . Roku pieskārieni kopā ar dabas dotiem materiāliem un vielām - eļļām, akmeņiem, medus, koku, pļavas zāli - atjauno un saglabā enerģijas līdzsvaru ķermenī, uzlabo pašsajūtu, harmonizē visas organisma sistēmas.
 

Klasiskā masāža, 1 st. 15 min.
Vispārējā masāža ar atveseļošo efektu visam ķermenim: muskuļu spriedzes mazināšanai, saistaudu šķiedru salipšanas un sabiezējumu novēršanai; tiek veikta dziļa muskuļu izstrādāšana, kā arī stiepšana lai uzlabotu locītavu kustīgumu un muskuļu elastīgumu
 
Limfodrenāžas masāža, 1 st.
Īpaši izstrādāta saudzējoša masāžas metode aktivize vielmaiņu, uzlabo asinsritie un limfas plūsmu. Šī procedūra palīdz novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus.
 

Medus masāža, 1 st. 15 min.

Atjaunojoša un organismu spēcinoša procedūra: uzlabo asinsriti, izvada toksīnus no audiem, veic ķermeņa pīlingu, piemīt spēcīgs pretcelulīta efekts, baro un mitrina ādu, pieškirot tai tvirtumu un tonusu
 

Aroma-masāža,  1 st. 15 min.

Enerģiju līdzsvarojoša, pretstressa masāža, tā arī veicina visu organismu funkciju uzlabošanos. Klients individuāli izvēlās sev piemēroto ēteriskos eļļu. Tiek masēta arī galva. Ķermenis tiek sasildīts un āda intensīvi piesātināta ar eļļām un serumu.
 

Šokolādes masāža, 1 st. 30 min.

Patīkama un atjaunojoša procedūra sievietes daiļumam. Tiek veikts viegls kakao-pīlings, tad relaksējoša ķermeņa masāža ar kakaoeļļu  sasilda un sagatavo ādu šokolādes ietīšanai, procedūras nobeigumā tiek uzklāts barojošs un mitrinošs kakao-krēms.
ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Kļūsti par klientu