PIC/ru.png

A. Saharova iela 8, Rīga

Bezmaksas autostāvvieta!

Darba laiks:

Pir. - Pt.: ar 9-00 līdz 20-00
+371 29 730 108
Krio-liftings


KRIO-LIFTINGS

- Atjauno ādu, rada tai svaigu un mirdzošu skatu.
- Atjauno tonusu un ādas elastību.
- Veicina grumbu izlīdzināšanos, novērš kuperozi
- Noņem sejas pietūkumu
- Normalizē ādas tauku dziedzeru darbību (taukainas ādas ārstēšana)

 
Ārstēšana ar aukstumu ir pazīstama jau kopš seniem laikiem. Ledus izmantošanu brūču dziedēšanai aprakstīja jau medicīnas tēvs Hipokrāts. Un  atkal viens no pēdējiem estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas sasniegumiem ir – krioliftings, t.i., ādas jaunības saglabāšana ar aukstuma palīdzību.
 
Krioliftings ir jauns progresīvs terapijas veids cīņā pret novecošanos, patreizējā laikā visdrošākais un visfizioloģiskākais. Krioliftings mitrina un balina ādu, kā arī veicina mīmisko grumbu izlīdzināšanos un nodrošina savelkošu efektu. Kopā ar RF terapijas metodi (ja klientam nav kontrindikāciju, tas ir gadijumu, kad šā metode ir nevēlama), procedūra rada spēcīgu atjaunošānās efektu ar vienlaicīgu izteikto ādas liftingu.
 
Krioliftinga pamatā ir dermaforēze – kopīga virzīta aukstuma un speciālu ārstniecības preparātu iedarbība. Šī metode tiek veikta bez ādas slāņu bojāšanas. Krioliftings uzlabo ādas caurlaidības spējas un nodrošina aktīvo vielu iekļūšanu tās dziļākajos slāņos. Metode nodrošina stabilu atjaunošanās efektu un nodrošina ādas atjaunošanos, kā arī tiek izmantota acne ārstēšanā un kuperozes novēršanai . Ar tās palīdzību var atbrīvoties no dziļām un sīkām sejas grumbām, noņemt porainību, atjaunot tonusu un ādas elastību. Šī metodika ideāli noder pietūkuma noņemšanai un sejas ovāla korekcijai. Krioliftings rada iespēju panākt bezoperāciju liftingu un nodrošina stabilu efektu pilna procedūru kursa gadījumā.
 
RF (radioviļņu) terapijas papildus pielietošana padara kolagēnu saturošos audus blīvākus un līdz ar to arī stiprākus. Pusgadu pēc procedūras kursa pastiprināti veidojas jauns kolagēns un nostiprinās derma, radot ilgnoturīgu estētisku rezultātu - no jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiprina ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu.
 
Tādā veidā vienas procedūras laikā pielietojot divas metodikas, mēs panākam dubultu atjaunošanās efektu. Ilgnoturīgam rezultātam tiek rekomendēts 5-10 procedūru kurss divas reizes gadā , bet ar radioviļņu terapijas (RF) iedarbību vienu reizi gadā. Kurss var tikt veikts jebkurā gadalaikā.
 
Metodikas unikalitāte ļauj sasniegt aktīvajiem preparātiem maksimālu atjaunošanās efektu līdzīgi kā klasiskajā mezoterapijā, bet bez invazīvās metodes, t.i., bez injekcijām, līdz ar to krioliftingu pamatoti dēvē par bezinjekciju mezoterapiju. 

Krioliftinga kurss:
- Uz ilgu laiku spēj atjaunot ādas tonusu un elastību, iegūt svaigu un mirdzošu seju
- Veicina grumbu izlīdzināšanos un ādas blīvuma paaugstināšanos;
- Novērš sejas pietūkumu;
- Normalizē ādas tauku dziedzeru darbību, kas ļauj izmantot šo metodi taukainas un porainas ādas ārstēšanai;
- Tiek izmantots kā reabilitējoša metode pēc ķirurģiskām sejas operācijām;
- Tam piemīt spēcīgs anticelulīta efekts: paātrina vielmaiņu zemādas šunās problēmu zonās, normalizē limfas un asinsriti, ievadot īpašus drenējošus preparātus, padara ādu gludu un elastīgu, pastiprina citu anticelulīta metodiku darbību.
- Kopā ar RF terapiju ļauj panākt izteiktu un momentālo liftinga efektu, kas salīdzināms ar plastiskās ķirurģijas rezultātiem.
ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Kļūsti par klientu