PIC/ru.png

A. Saharova iela 8, Rīga

Bezmaksas autostāvvieta!

Darba laiks:

Pir. - Pt.: ar 9-00 līdz 20-00
+371 29 730 108
LPG limfodrenāža


Endermoloģiskās limfodrenāžas mērķi ir: izvadīt no organisma lieko šķidrumu, uzlabot vielmaiņas procesus un audu barošanu, paātrināt limfas riti, veicināt toksīnu evakuāciju no organisma.
 
Jebkura pretcelulīta programma sākas ar limfodrenāžu, kas ir audu vielmaiņas galaproduktu evakuācijas procesa pamatdzinējs. Zinātniskie pētījumi rāda, ka pēc LPG drenāžas procedūras limfas rite paātrinās 3 reizēs (efekts saglabājas 3 stundas un ilgāk). Limfodrenāžas procedūra nodrošina vienmērīgu šķidruma sadali audos, atslogojot problemātiskās zonas un pārveidojot ķermeņa kontūras, daļēji izvadot lieko šķidrumu no organisma.
 
Endermoloģiskā limfodrenāžas procedūra efektīvi iedarbojas uz ādu un zemādas tauku slāni ar limfostāzes pazīmēm, veicinot aktīvu šķidruma un toksīnu izvadi no organisma, kā rezultātā pakāpeniski mazinās celulīta pazīmes, uzlabojas mikrocirkulācija un vielmaiņas procesi audos.
 
Limfodrenāža palīdzēs Jums uz ilgu laiku atbrīvoties no „smagu kāju” sindroma, mazināt diskomforta un ķermeņa pilnuma sajūtas, palīdzes atgūt vieglumu un jaunību!
ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Kļūsti par klientu